Ford F-150 3.5 V6 Platinum

Bouwjaar 2021
Verkoopprijs
€ 49.900 Excl. BTW
Lease prijs
€ 478/maand
Tellerstand 95.000 KM
Merk & Model Ford F-150
Type 3.5 V6 Platinum
Bouwjaar 2021
Transmissie Automaat
Vermogen 370 PK
Koppel 570 Nm
Brandstof Benzine
Laadvermogen 647 Kg
Max. trekgewicht 3500 Kg
Tellerstand 95.000 KM
De Ford F-150 is een krachtige pick-up met een 3.5 V6 EcoBoost-motor en een automatische versnellingsbak. De ruime SuperCrew-uitvoering biedt veel plaats en comfort. Dankzij de sterke motor is deze Ford geschikt voor zowel dagelijks gebruik als het trekken van zware lasten.

Deze specifieke Ford F-150 is rijk uitgerust met veel opties, waaronder een panoramadak, stoelventilatie en een massagefunctie in de stoelen. Ook is deze F150 voorzien van een stoere set 22 inch Status wielen in combinatie met spatbordvrebreders in de exterieurkleur gespoten. Zo combineert deze pick-up kracht met luxe en comfort. Met zijn stoere uiterlijk, ruime interieur en uitgebreide uitrusting is dit een ideale wagen voor wie op zoek is naar een krachtige en luxe pick-up.

Deze Ford F150 is voorzien van een 320 liter Prins LPG installatie en een TriFold afdekking van de laadbak.

- 320 Liter Prins LPG
- Trekhaak
- Laadbakafdekking
- Panoramadak
- Stoelverwarming voor-en achter
- Stoelventilatie voorin
- Massagefunctie voorin
- Stuurwielverwarming
- Camera achter
- Parkeersensoren voor-en achter
- Adaptieve cruise control
- Doedehoekdetectie
- B&O Audiosysteem
- Elektrische SideSteps

In 2008 was Erwin Dicker toe aan zijn volgende Amerikaanse pick-up. Bij de bedrijven die destijds Amerikaanse auto’s verkochten, was hij niet geslaagd. De zoektocht leidde naar zijn eerste Chevrolet Avalanche. De bedoeling was om deze zelf te houden, maar die was in no-time verkocht. Toen maar drie besteld, toen vijf en zo ging het door. Het succes zat hem toen in een goede website. 

In 2010 werd de RAM 1500 en de Ford F-150 aan het arsenaal toegevoegd. Mensen écht helpen. Dat is waarom hij het doet! En dat zit in het bloed van iedereen van het DickerSchutz team. In 16 jaar tijd heeft DickerSchutz een goede naam verworven.

In 2022 begon het weer te kriebelen bij Erwin en heeft hij de keuze gemaakt om niet alleen pick-ups te verkopen, maar ook luxe SUV's. Dit is een nieuw hoofdstuk in het verhaal van DickerSchutz, gedreven door dezelfde passie voor het helpen van mensen en het aanbieden van hoogwaardige voertuigen.

Ons verkoopteam:
Luc Meertens: luc@dickerschutz.com
Coen Smeets: coen@dickerschutz.com
Erwin Dicker: erwin@dickerschutz.com
airco
metaalkleur
aanhanger assistent
achterbank in delen neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
armsteun voor
bandenspanningscontrolesysteem
bestuurdersairbag
dimlichten automatisch
elektronische remkrachtverdeling
Elektronisch Stabiliteits Programma
hill hold functie
hoofd airbag(s) achter
hoofd airbag(s) voor
passagiersairbag
radio
RDW-leges
stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur verstelbaar
zij airbag(s) voor

Zakelijk leasen

Het is mogelijk om de Ford F-150 zakelijk te leasen vanaf € 478 per maand. Vraag direct een offerte aan.
Naam

Benieuwd wat je mogelijkheden zijn?

Beantwoord een paar korte vragen. We nemen binnen 24 uur persoonlijk contact met je op om aankoop, lease of financiering met je te bespreken.